Młodszy koordynator w transporcie międzynarodowym / Wrocław

Poszukujemy zmotywowanych, zaangażowanych i kompetentnych pracowników, którzy mogliby rozwijać nasz oddział we Wrocławiu. Chcesz zdobyć nowe doświadczenie w ambitnej branży? Dołącz do naszego zespołu i zostań częścią #MarwayTeam!

  • Stanowisko: Młodszy koordynator w transporcie międzynarodowym

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

  • Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Kontrola i koordynacja transportów

  • Kontakt z klientem oraz przewoźnikiem

  • Negocjowanie warunków realizowanych zleceń

  • Raportowanie

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, pozwalająca na swobodną konwersację - warunek konieczny

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność

  • sumienność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie

  • Praca w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Odpowiednie przeszkolenie

  • Karta Multisport

  • Wszelkie narzędzia pracy

  • Wyjazdy integracyjne

Razem z nami rozwijaj branżę logistyczną!

Jeśli czujesz, że to praca idealna dla Ciebie

*Informujemy że odezwiemy się do wybranych kandydatów.